Masáže

Poprvé na masáži? Prosíme naše milé hosty, aby se před odchodem z domova osprchovali a s dobrou náladou k nám přišli!

Víkendová masáž

Jde o thajské a sportovní masáže o víkendu. Možnost pro ty, kteří v pracovním týdnu nemohou a jsou ochotní si připlatit. Protože i náš čas je velmi cenný.

Tradiční thajská masáž

Suchá masáž, bez použití olejů. Tradiční thajská masáž je 2500 let staré léčitelské umění, jež se dříve provozovalo jen v buddhistických chrámech a proto musel být pacient zcela zahalen. Dodnes je klient při thajské masáži oblečen. Základním cílem thajské masáže je obnovení toku energie pomocí uvolňování svalových skupin a zlepšení ohebnosti celého těla. Masérka působí silou na tlakové body, svaly, šlachy. Uvolňuje klouby, ohýbá a natahuje páteř. Při masáži používá palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby vyvinula potřebný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou a tím došlo k odblokování drah – meridiánů – a ve vašem těle navodila celkovou harmonii. Tradiční thajská masáž odstraňuje bolesti páteře, zbavuje napětí svalů a šlach, zvyšuje cirkulaci krve a zlepšuje vylučování škodlivých látek z těla.

Co si vzít sebou: Volné, pohodlné a lehké oblečení, např. slabé tepláky a tričko. A dobrou náladu prosím. 🙂

Indická masáž hlavy

Antistresová masáž odstraňující únavu, bolesti hlavy a deprese . Velmi často je vyhledávaná lidmi co trpí migrénou.

Thajská olejová masáž

Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku.

V našem salónu je to nejoblíbenější.

Havajská masáž

Masáž spočívá v použití speciálních technik, které mají základ v havajském tanci. Rytmický a energický. Masérka nepoužívá jen prsty a dlaně, ale především CELÉ PŘEDLOKTÍ s využitím vlastní váhy a plynulých pohybů celého těla.

Masáž zad a šíje

Jde o intenzivní, ale šetrně prováděnou masáž v oblasti krku, šíje, ramen a paží. Zaměřuje se na odstraňování ztuhlých svalů šíje, které mohou vyvolat intenzivní bolesti hlavy, migrény, bolesti ramen či zad.

Baňkování

Baňkování je vhodná doplňková metoda klasických masáží. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní.

Reflexní masáž nohou

Pomáhá při přepracování, stresu, únavě, pocitu těžkých nohou aj. Je vhodná pro všechny, kdo se během dne potřebují uvolnit, vypnout a relaxovat. Máte-li často unavené a bolavé nohy, takže si tuto masáž určitě dopřejte.

Masáž těhotných

Velice prospěšná masáž snažící se zpříjemnit mamince těhotenské období. Je to uvolňující, relaxační technika jež pomáhá od pocitů těžkých nohou a otoků nohou. Dále pak také bolestí páteře, zad, šíje, kyčlí a případných potíží spojených s pokročilým těhotenstvím. Masáž v době těhotenství je velmi pozitivní jak pro maminku, tak pro miminko.

Sportovní masáž

Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Techniky masáže mohou pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhají podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu.

Sportovní masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

Medová masáž zad

Velmi účinná a důkladná detoxikační metoda. Detoxikace spočívá v léčivé síle medu, doplněnou správnou masážní technikou, která doslova vysaje toxiny z těla. Biologicky aktivní látky, obsažené v medu, pohlcují toxiny a podporují jejich rychlé odstranění.

Masáž lávovými kameny

Základy terapie spočívají v použití speciálních technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Lávové kameny se přikládají na tělo, kde uvolňují důležitá energetická centra a zajišťují tak rozproudění energie v těle. Následná masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Vysoký účinek masáže navíc umocňují magnetické vlastnosti používaných kamenů, které jsou zahřáté na teplotu 50 – 60°C. účinně bojuje zejména s bolestmi hlavy, šíje, zad a páteře.

Je to ideální v chladném, deštivém a zimním období.

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je královna mezi jemnými dotykovými technikami, ovlivňující náš lymfatický systém, který máme uložen v podkoží. Heboučký pudr namísto olejíčku zaručí, že terapeut velmi něžnými hmaty a hlazením pohybuje kůží, pod kterou jsou ukryty křehoučké lymfatické cévy. Tyto hmaty jsou naprosto speciální a velmi se liší od masáží, které stimulují povrchovou i hlubokou svalovou tkáň.

Lymfatický systém je náš filtrační systém, který odvádí ze všech buněk těla cizorodé látky. Systém je důležitý z hlediska imunity a detoxikace organismu. Je-li funkce lymfatického systému omezena, mohou vznikat otoky. Dále se snižuje obranyschopnost organismu, roste únava a také se snižuje přirozená detoxikace. Tělo zadržuje více vody, než by mělo, což zvyšuje jeho hmotnost a obvodové míry.

Manuální lymfodrenáž účinně ošetří:
Otoky (edémy) Celulitidu Jizvičky a pokožku všeobecně – urychluje hojení Migrénu – pokud je vyvolána nahromaděním lymfy Křečové žíly Detoxikuje Váš organismus!

Kdy na masáž nechodit?
Pokud trpíte akutním bakteriálním či virovým onemocněním, máte nevyléčené nádorové onemocnění nebo hnisavé rány. Rozprouděný lymfatický systém by roznesl po celém těle škodlivé látky. Musíme počkat, až se uzdravíte.

Zákazníci nad 60 let

Zvýhodněné masáže pro zákazníky, kteří jsou starší 60 let. Jde o Thajské masáže dle výběru.

Thajská olejová, Tradiční Thajská, Masáž zad a šíje, Masáž nohou a chodidel, Masáž hlavy.

 Klienti budou muset předložit průkaz prokazující věk nad 60 let a nechat se u nás zaevidovat.

Kraniosakrální terapie

Velmi jemná technika přikládání rukou, která pomáhá odhalovat a napravovat nevyváženosti kraniosakrálního systému, které mohou být příčinou smyslových, motorických či neurologických dysfunkcí.

Není to masáž. Jedná se o dotekovou terapií. Naslouchání. Terapeut naslouchá tělu klienta. Velice jemné a respektujicí. Je to hodně klidová a relaxační terapie až meditativní.

Ošetření probíhá tak, že klient leží oblečen na lehátku v pohodlné poloze a terapeut mu podle potřeby a po dohodě přikládá ruce na nebo pod tělo. Zůstává s ním ve velmi lehkém a hranice respektujícím kontaktu.

Kdy je terapie vhodná?

PSYCHICKÉ nebo FYZICKÉ napětí
stres, poruchy koncentrace, nespavost, neklid, strachy, úzkosti, deprese, emoční nestabilita, hyperaktivita, chronická únava

Koupit masáž jako dárek!